سوالات پرتکرار انتخابات
نام کاربری شما همان کد ملی شماست.
در صفحه اصلی سامانه به آدرس ima-net.ir، گوشه سمت راست پائین، با فشردن دکمه ورود اعضاء، وارد صفحه ای خواهید شد که با انتخاب "کلمه عبور خود را فراموش کرده ام" و وارد کردن کد ملی (نام کاربری) و کد تصویر، کلمه عبور به ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال خواهد شد.
الف) ابتدا از دکمه مشاهده وضعیت عضویت از صحت آدرس پست الکترونیک (Email) ثبت شده خود مطمئن شوید اگر آدرس پست الکترونیک (Email) اشتباه ثبت شده است به کمک این دستورالعمل، آدرس پست الکترونیک (Email) خود را اصلاح کنید؛ سپس مجددا از دکمه مشاهده وضعیت عضویت از اصلاح شدن آدرس پست الکترونیک (Email) مطمئن شوید و از لینک دریافت رمز عبور، درخواست رمز عبور بدهید.
ب) اگر آدرس پست الکترونیک (Email) صحیح بود، پوشه اسپم را چک کنید.
ج) اگر همه موارد صحیح بود و همچنان رمز را دریافت نکردید، مشکل خود را در گروه تلگرامی رفع مشکلات انتخابات مطرح کنید.
اگر در بازه زمانی انتخابات نیستید و کلمه عبور خود را نمی دانید، در بخش "ورود اعضاء" با انتخاب "کلمه عبور خود را فراموش کرده ام" و وارد کردن کد ملی (نام کاربری)، کد تصویر و انتخاب گزینه دوم "ارسال کد تایید برای ریست شدن کلمه عبور" کلمه عبور شما به کد ملی تغییر خواهد کرد و به این ترتیب به راحتی می توانید به صفحه شخصی خود رفته و اطلاعات خود را ویرایش نمایید.
به احتمال زیاد در صفحه شخصی شما ایمیل اشتباه وارد شده است. اگر اکنون در بازه زمانی انتخابات هستید سامانه اجازه ویرایش اطلاعات شخصی را به شما نخواهد داد، لذا ایمیل صحیح خود را از طریق این دستورالعمل اصلاح کنید.

اگر در بازه زمانی انتخابات نیستید و کلمه عبور خود را نمی دانید، در بخش "ورود اعضاء" با انتخاب "کلمه عبور خود را فراموش کرده ام" و وارد کردن کد ملی (نام کاربری)، کد تصویر و انتخاب گزینه دوم "ارسال کد تایید برای ریست شدن کلمه عبور" کلمه عبور شما به کد ملی تغییر خواهد کرد و به این ترتیب به راحتی می توانید به صفحه شخصی خود رفته و اطلاعات خود را ویرایش نمایید
اگر سامانه به شما پیامی مبنی بر عدم مجاز بودن برای شرکت در انتخابات می دهد این بدان معنی است که شما یا اصلاً عضو این انجمن نیستید، یا عضویت شما توسط انجمن علمی مربوطه تایید نشده است. با استفاده از این پیوند ( مشاهده وضعیت عضویت ) وضعیت عضویت خود در انجمن را چک کنید.
اگر سامانه به شما پیامی مبنی بر عدم مجاز بودن برای شرکت در انتخابات می دهد این بدان معنی است که شما یا اصلاً عضو این انجمن نیستید، یا عضویت شما توسط انجمن علمی مربوطه تایید نشده است. با استفاده از این پیوند ( مشاهده وضعیت عضویت ) وضعیت عضویت خود در انجمن را چک کنید.
عضویت شما توسط انجمن علمی مربوطه تایید نشده است، با مسوولین انجمن خود تماس بگیرید.
بهتر است از مرور گر Chrome استفاده نماید، صفحه کلید خود را در حالت انگلیسی قرار داده و از سرعت خوب اینترنت خود مطمئن باشید.
عدم ثبت نام و یا تایید عضو 24 ساعت قبل از انتخابات منجر به سلب صلاحیت ثبت رای خواهد شد
عدم ثبت نام و یا تایید عضو 24 ساعت قبل از انتخابات منجر به سلب صلاحیت ثبت رای خواهد شد
لطفا مجدداً با کلمه عبور و رمز وارد شوید و در بدو ورود به صفحه انتخابات گزینه سوم یعنی ارسال کد توسط پیامک به سامانه را انتخاب بفرمایید.
به علت تاخیر در وارد کردن، پس از گذشت 10 دقیقه، کد ارسالی منقضی خواهد شد و شما باید مجدداً تلاش کنید
کلمه عبور ارسال شده نسبت به رعایت حروف بزرگ و کوچک حساس است لطفاً در وارد کردن صحیح آن دقت نمایید لذا توصیه می شود کلمه عبور را عیناً کپی بفرمایید.
پس از پایان انتخابات در صورت به حد نصاب رسیدن (عبور از مرز مشارکت ۵۰ درصد) لازم است کمیته انتخابات انجمن از دبیرخانه کمیسیون انجمن ها، وقت رونمایی حضوری دریافت کرده و در جلسه حضوری با حضور کمیته انتخابات و دبیر کمیسیون و مجری انتخابات الکترونیک رونمایی از نتایج انجام می شود و در بخش تاریخچه انتخابات قابل مشاهده برای عموم خواهد بود. نتایج پس از آن در صورت تصویب در کمیسیون انجمن های علمی نافذ خواهد بود.
در صورت به حد نصاب نرسیدن ، رونمایی از نتایج منوط به تصمیم کمیته انتخابات و تصویب کمیسیون می باشد.
نتایج انتخابات برگزار شده توسط سامانه الکترونیک انتخابات انجمن های علمی گروه پزشکی از طریق تاریخچه انتخابات برگزار شده قابل مشاهده است.
دسترسی سریع
آمار بازدید از سامانه

تعداد کل بازدید ها: -

بازدید این صفحه در سال جاری: -

بازدید این صفحه در ماه جاری: -

بازدید این صفحه در 7 روز گذشته: -

بازدید این صفحه در روز جاری: -

در تماس باشید
كميسیون انجمن های علمی گروه پزشكی
تهران، شهرک قدس (غرب)، خيابان ايوانک، ستاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی (نصر 5)، بلوک (C)، طبقه هفتم
81452427
88364113
09100751783
comission.anjomanha @behdasht.gov.ir